KOOG AAN DE ZAAN - Op een sfeervol en drukbezocht Sportpark de Koog heeft de JO15-1 van KFC de leeftijdgenoten van PEC Zwolle verslagen met 1-0.
Tijdens de eerste helft werd gestreden voor iedere meter. De teams waren erg aan elkaar gewaagd, maar KFC had licht de overhand. Desondanks bleef het 0-0 tot de rust. De tweede helft begon wat rommelig, maar al snel waren er kansen voor de beide ploegen. In de 67e minuut was het raak: na een mooie aanval wist de thuisploeg de 1 - 0 te scoren.
In de slotfase van de wedstrijd liep KFC tegen een rode kaart aan. Volgens vele kenners langs de lijn was deze straf veel te zwaar. Ook trainer Niels Oosterhuis moest hierop het veld verlaten met een rode kaart wegens commentaar op de scheidsrechter.
PEC Zwolle zag zijn kans en probeerde de stand gelijk te trekken. Hierdoor werd het nog behoorlijk spannend, mede omdat de scheidsrechter veel blessuretijd bijtelde. Maar ook met 10 spelers bleef KFC overeind en hierdoor beleeft het team een prima start in de 2e divisie.
Volgende week op zaterdag 24 januari 2026 staat de uitwedstrijd tegen FC Emmen op het programma. Het bestuur van KFC en Sports Exposure BV hebben een mooie donatie gedaan om een touringcar te kunnen huren voor deze rit van ruim 200 km!
Ook voor de uitwedstrijden tegen Go Ahead Eagles, FC Twente / Heracles academie, PEC Zwolle en sc Heerenveen is het team op zoek naar sponsoren, om ook dan weer gezamenlijk te kunnen reizen. Zij kunnen contact opnemen met de teammanager per email: mark.min105@gmail.com

3.1 ℃

































