Dit evenement belooft een onvergetelijke ervaring te worden, met artiesten van wereldklasse en een breed scala aan activiteiten voor jong en oud.
**Kinderdorp**
We zijn er trots op te kunnen aankondigen dat mevrouw Danna Cké uit Ivoorkust verantwoordelijk zal zijn voor het kinderdorp. Kinderen van 7 tot en met 14 jaar kunnen deelnemen aan verschillende workshops, waaronder een dansworkshop en een workshop Afrikaanse zang.
Tussen 12.00 en 14.00 uur kunnen kinderen ook haarvlechten uitproberen, een fantastische kans om op een speelse manier kennis te maken met de Afrikaanse cultuur.
**Workshops en muziek**
's Middags organiseren we een Balafonworkshop onder leiding van Balafonvirtuoos Kader Diabaté uit Burkina Faso. Tegelijkertijd geeft Victor Sams een N'Goniworkshop, waarbij deelnemers deze traditionele snaarinstrumenten kunnen ontdekken. Later geeft Galaye Faye uit Senegal een Afrikaanse dansworkshop, terwijl Patrick Ngambi uit Kameroen en Ibou Ndong hun expertise delen in een West-Afrikaanse djembéworkshop.
**Hoofdpodiumprogramma**
Op het hoofdpodium opent de Senegalese dans- en percussiegroep Bakalama uit Dakar hun Europese tournee tijdens ons festival. Ze treden op samen met de multiculturele percussiegroep Djembé Band Zamana, tonen hun talenten en nemen het publiek mee op een muzikale reis door Afrika.
**Avondfestiviteiten**
Terwijl de avond vordert, zorgen dj's Franchaisco uit Kameroen en Zillbwoy uit Gambia ervoor dat de beste Afrikaanse hits door de zaal galmen, zodat we de avond in stijl kunnen afsluiten. De muziek en dans gaan door tot 02:00 uur 's nachts, een feest dat u niet wilt missen.
**Kraamverhuur**
Er zijn nog enkele kraampjes te huur! Kijk op onze website voor meer informatie over prijzen en mogelijkheden.
We kijken ernaar uit u te verwelkomen op de 6e editie van het AfrikaDag Festival in Wormerveer!
Dit is een kans om de rijke Afrikaanse cultuur te vieren en te genieten van fantastische muziek, dans en workshops.