Op zoek naar de laatste 112 meldingen en P2000 berichten uit Zaandam? Op Zaandams Dagblad vind je alle inzetten van brandweer, politie en ambulance in Zaandam en omgeving. Wij volgen de P2000 meldkamer op de voet en brengen de complete verhalen achter de hulpdiensten bij jou thuis.
Van incidenten op de A7 en de Provincialeweg tot meldingen in Zaandam-Oost, Koog aan de Zaan, Westzaan en de bedrijventerreinen langs de Zaan — wij brengen het nieuws.
ZAANDIJK - Zaterdagavond rond 18.35 uur is er brand ontstaan in een woning aan de Duke Ellingtonstraat in Zaandijk.
WORMERVEER - Vrijdagavond rond 19.15 uur is er op de kruising van de Kerkstraat en de Westerstraat in Wormerveer een aanrijding geweest tussen twee [...]
WORMER - Vrijdagmiddag rond 15.00 uur is op de Kokerstraat in Wormer een taxichauffeur de controle over zijn voertuig verloren.
ZAANDAM - Op de Heijermanstraat in Zaandam heeft er rond 14:30 uur een ongeluk plaatsgevonden tussen een bestelbusje en een fietser.
NEDERLAND - Het vertrouwen dat de samenleving heeft in de politie was ook in 2022 goed en stabiel. Wel zijn er enkele punten van aandacht. Zo blijft [...]
ZAANDAM - Vrijdagochtend rond half negen is op de kruising Provincialeweg / Stationsstraat in Zaandam een botsing geweest tussen meerdere fietsers.
ZAANDAM - Donderdagavond omstreeks 23.00 is er brand uitgebroken bij Verpleeghuis Oostergouw, aan de Koningin Julianaweg in Zaandam.
ZAANDAM - Donderdagmiddag zijn op het fietspad naast de Houtveldweg in Zaandam een scooterrijder en een 8-jarige fietser hard tegen elkaar [...]
NEDERLAND - Vanaf 25 mei 2023, de Dag van het Vermiste Kind, zien het AMBER Alert en het Vermist Kind Alert er anders uit. Door aanpassingen aan het [...]
ASSENDELFT - Woensdagavond rond 21.30 uur is er gepoogd een woningoverval te plegen aan de Parkrijklaan te Assendelft. Er raakte niemand gewond.
ZAANDAM - Dinsdagochtend rond 20.30 uur is op de Provincialeweg (N203) in Zaandam een automobilist gecrasht. Wonder boven wonder raakte hij niet [...]
NEDERLAND - De politie gaat samenwerken met de Ready2Help-zoekteams van het Rode Kruis bij zoekacties naar vermiste personen. Het gaat dan vooral om [...]